Adenocarcinoma Partim Gelatinosum G3 invasium

M-65lat, Adenocarcinoma Partim Gelatinosum G3 invasium p T3Nx; w trakcie chemioterapii 25xCLF1; zrakowacenie otrzewnej, przerzuty do węzłów chłonnych jamy brzusznej; przerzuty do powłok jamy brzusznej; guzek płata środkowego płuca; zatorowość płucna VI 2015- całkowita remisja w VIII2015; Tarczyca- w płatach guzki do 4mm; nad więzadłem pachwinowym kilka nieregularnych guzków do 22mm, przepuklina pachwinowa. Meta do otrzewnej i powłok. Bardzo proszę o informację jakie są rokowania na tym etapie..

Bardzo złe. Trzeba wiedzieć, że każdy nowotwór z rozsiewem jest najwyższym stadium zaawansowania i rokowania w takim przypadku są ogromnie niekorzystne. Radzę w tej sprawie bezpośrednio porozmawiać z lekarzem prowadzącym.