Agresja u męża po wypiciu alkoholu

dzien dobry.mam zapytanie .czy moj maz jest alkoholikiem poniewaz pije raz za kiedy.a wtedy jak pije to jego zachowanie jest niedozniesienia wszystko mu przeszkadza ,krzyczy,wyzywa mnie.ma pretensje do mnie.gestuje rekami i mowi sam do siebie.oklamuje mnie zawsze jak pije to mowi ze nic nie pil.za kazdym razem jest tak samo.

Witam,
Aby stwierdzić uzależnienie od alkoholu muszą być spełnione pewne kryteria. Pani podaje za mało szczególów.
Jeśli chce pani to stwierdzić może pani skorzystać z porady specjalisty terapii uzależnień w poradni uzależnień.
Pozdrawiam