Jak poczuć, że jestem coś warta po rozstaniu?

Co mam zrobic zeby podniesc glowe do gory I spojrzec sobie w oczy I powiedziec ze jestem cos warta ? kazdego dnia moj partner mnie poniza I wyzywa mowi ze jestem nic niewarta I nie interesujaca dla niego , mamy dwoje dzieci a on mnie wysmiewa przy nich popijajac koniaka jak mam sie usmiechac I uwierzyc I siebie pomocy

Witam. Proponuje Pani podjecie terapii w celu podniesienia samooceny. Po nabraniu wiary w siebie i pewności siebie nalezy przeciwstawić sie mężowi. Zawalczyć o siebie.