ak wysokie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Dzień dobry, zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne od 3 dnia cyklu, nie wiedząc, że w związku z tym powinniśmy się dodatkowo zabezpieczyć współżyłam z partnerem po 3 dniach od wzięcia pierwszej dawki. Owulacja powinna zacząć się po 6 dniach od stosunku. Tabletki nadal przyjmuję. Jak wysokie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i czy w ogóle jest taka możliwość?

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje taka możliwość ciężko określić procentowo proponuje oznaczyć poziom beta hcg przed następnym opakowaniem tabletek antykoncepcyjnych