Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Alat i wysoki cholesterol

Witam i dziękuję za tak szybką odp. Wracając do mojego pytania i uzupełniając go, wynik LDL (137), HDL (40), trójglicerydy (103). Mam wiele tych wyników, więc podaję ostatnie. Co do tarczycy, była badana, podobno jest OK, nerki - wyniki z moczu są OK, tabletki tylko od cholesterolu, nawet przeciwbólowych nie biorę, bo wiem, że mają wpływ na wątrobę. Co do rodziny, mama ma też problem z cholesterolem. Co robić dalej?
ponad rok temu

Zdrowa żywność

Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Wskazana jest zatem wizyta u doświadczonego internisty, który będzie miał możliwość zebrania dokładnego wywiadu - uzyskania szerokich informacji na temat ogólnego stanu Pana zdrowia, chorób występujących w rodzinie, zbada Pana i zapozna się z wynikami dotychczas przeprowadzonych badań. To pomoże mu postawić rozpoznanie lub ukierunkować dalszą diagnostykę i zalecić właściwe postępowanie.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy