Alergia pokarmowa po mykoplaźmie u dziecka

Mój synek ma 4 latka ostatnio przechodził mykoplazmę. Biorąc przy tym 3 antybiotyki. Do tego ma alergie na pyłlki, i alergie pokarmową , ktora nie wyszła z testów a widać na ciele ( odstawiłam nabiał) i plami schodza. Parę dni temu miał robione badanie USG podbrzusza wynik po str. prawej kilka węzłów chłonnych krezkowych wielk. do 12,6x5,6mm. Porównując wyniki poprzednie w podbrzuszu były dość liczne węzły chłonne, największy do 12mmx5,5mm. Czy mam sie czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki należy skonsultować z lekarzem pediatra zajmującym się dzieckiem sadze ze warto udać się do lekarza gastrenterologa dziecięcego