Alkohol, drętwienie ręki a możliwe dolegliwości

Mąż w ostatnim czasie zmienił prace co spowodowało nowe towarzystwo i częste zaglądanie do kieliszka do tego stopnia urusł problem że jest to picie przez 4,5 miesiąca martwie się bo wżaden sposób niereaguje na prośby przestania jest jeszcze niepokojące objawy drentwienia lewej ręki twarzy ma dopiero 33lata proszę o pomoc s

Dzień dobry,

Konieczne jest leczenie odwykowe, jeśli ma Pani świadków i są przesłanki, to można go zmusić do leczenia po decyzji sądu. Konieczne w jego przypadku będzie leczenie szpitalne.. To będzie trudne. jeśli się nie zgadza. Proszę skontaktować się z Poradną Leczenia Uzależnień i dopytać o szczegóły.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz