Alkohol przy Seronilu 40 mg

Dzien dobry, choruje na depresje i przyjmuje lek seronil 40mg. Dwa dni temu bylam na imprezie u znajomych i przesadzilam z alkoholenlm. Do dzisiaj bardzo dziwnie sie czuje jakbym dalej byla pod wplywem alkoholu. Mam splatanie mysli i mowy. Co z tym zrobic ? Czy dlugo to potrwa?

Osobny problem stanowi kwestia nasilenia się działań niepożądanych leków pod wpływem alkoholu - o czym Pani pisze.

Gdy zażywa się leki antydepresyjne nie należy sięgać po alkohol w ogóle, bo antydepresanty mogą nasilać toksyczne działanie alkoholu.
Jeżeli objawy będą się utrzymywać w ciągu najbliższej doby sugerowałabym skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl