Andropenis na powiększenie penisa

Witam, ja chciałem się dowiedzieć czy skuteczne są expandery które powiększają a raczej wydłużają penisa np. andropenis. Czy jest możliwe takie mechaniczne wydłużanie penisa?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień dobry!

Mechaniczne wydłużanie penisa z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń jest jedną z metod leczenia tzw. "mikropenisa" stosowanych w medycynie, urologii, seksuologii. Zawsze każda metoda leczenia powinna być jednak skonsultowana ze specjalistą i dostosowana indywidualnie do stanu zdrowia i potrzeb mężczyzny.

Urządzenie, o którym Pan wspomina na swojej stronie internetowej chwali się certyfikatami medycznymi i naukowymi świadczącymi o bezpieczeństwie i skuteczności produktu. Nie mniej jednak, trudno oprzeć się wrażeniu o żerowaniu na jednym z największych męskich kompleksach i dobrym pomyśle marketingowym.

Pytanie, czy Pana rozmiar penisa jest prawidłowy - w normie statystycznej i medycznej - i ewentualna zmiana rozmiaru jest motywowana ciekawością, poprawą życia seksualnego (w takiej sytuacji może spotkać Pana rozczarowanie), czy też rzeczywistymi problemami medycznymi - np. zaburzeniami hormonalnymi.

Polecam spotkanie z lekarzem urologiem/ andrologiem/ seksuologiem.

Pozdrawiam!