Anemia a przyjmowanie Nanosrebro

Witam. Choruje na anemię. Przyjmuje zelazo z vit b6, b12 i vit c w postaci syropu czy moge stosowac nanosrebro jednoczesnie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie ma żadnych badań czy obserwacji, które mogą opisać interakcję pomiędzy takimi preparatami. Nie mogę więc jednoznacznie zalecić stosowania nonosrebra bądź go odradzić, lecz proszę być świadomą że preparaty te nie mają do końca odkrytego działania na nasz organizm i mogą być także potencjalnie niebezpieczne. Pozdrawiam.