Anemia u 1,5-rocznego syna

Witam mam syna który ma rok i siedem miesięcy. od około roku walczymy z anemią. początkowo brał ferum lek później dołączono actiferol i wit c i wyniki zaczęły się poprawiać. od jakiegoś czasu bierze tylko actiferol a wyniki znowu zaczęły się pogarszać. teraz lekarz kazał nam dawać 2 saszetki actiferolu 30mg i wit c. moje pytanie brzmi czy lekarze nie powinni szukać przyczyny tej anemii? bo mały mięsa dużo jje a tylko jest gorzej. ewentualnie co mu dawać żeby to żelazo powróciło do normy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza hematologa dziecięcego.