Anonimy o zdradzie partnera

Witam.Ciągle dostaje anonimy od kogoś ze chłopak mnie zdradza i p Pierwcórka na roczek. Ja mam 19 lat on 22. Co mam myślec?ja czuje się źle ciągle jestem smutna albo płacze widze ze on się stara ale jakoś ciężko mi jest nie poznaje siebie i jeszxze te anonimy, ten okropny brzuch po ciąży. Miałam ładny brzuch teraz płacze jak tylko się widzę kompie. Chłopakowi on nie przeszkadza. Chciałam popełnić samobójstwo w szpitalu lekarze mówili mi żebym poszła do psychologa porozmawiać ale ja się wstydze.

Witam. Teraz ma Pani dziecko i juz nie jest sama, więc trzeba w chwilach samobójczych myślec o dziecku za które jest Pani odpowiedzialna. A co do brzucha to z czasem powinien bardziej i bardzije znikac i można w tym mu pomóc ćwicząc. cwiczenia fizyczne też powinny wpłynac na Pani nastrój, będzie się Pani bardzije cieszyć, czuc się pewniejsza jako kobieta, takz eaerobik w jakims klubie mile widziany. anonimy wyjaśnic z chlopakiem. do psychologa też warto pochodzić.

Obniżenie nastroju, samooceny, poczucia wartości, płaczliwość, myśli suicydalne są dość poważnymi objawami wskazującymi na depresję. Warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem i rozpocząć terapię. Depresja poporodowa jest chorobą jak każda inna. Czy wstydziłaby się Pani, gdyby chodziło o ospę albo grypę? Czy raczej- dla dobra siebie i rodziny, w tym córeczki- zdecydowała się na jak najszybsze zażywanie leków i leczenie? Warto tak samo myśleć o trudnościach związanych ze stanem psychicznym. Rozpoczęcie leczeni daje duże szanse na powrót do satysfakcjonującego i przynoszącego radość życia funkcjonowania, pozytywnego spojrzenia na siebie i przyszłość.

Witam. Teraz najważniejsze jest zdrowie fizyczne jak i psychiczne, ponieważ Pani zadaniem życiowym jest danie poczucia bezpieczeństwa i miłości dziecku i zadbanie o jego rozwój. Koniecznie powinna Pani porozmawiać z psychologiem choćby na temat wstydu, który występuje w Pani życiu. Co do anonimów, to co na ten temat mówi Pani chłopak? Nie warto się nimi przejmować. Proponowałabym, aby spojrzała Pani na nie tak: że istnieje ktoś, kto Pani zazdrości szczęścia, może ktoś ze znajomych ma ku temu powody? Można tez u operatora komórkowego odciąć połączenia od anonimowego rozmówcy.
Pozdrawiam