Artroskopia kolana u 20-letniej kobiety
Witam , dwa lata temu miałam artroskopie kolana , po ktorej ćwiczyłam jakoś pol roku do tego miałam prywatnego fizjoterapeutę który pomagał mi ile sie da , niestety pojawiły sie zrosty po 9 miesiącach kolejna operacje na usunięcie zrostów . W dniu dzisiejszym mija około 2 lat od operacji ja mam 20lat i strzelające kolano przy każdym zginaniu. Jest cholernie głośne , lekarz doradził mi zrobienie rezonansu , ale nie wyjaśnił mi przyczyny powikłań jeżeli nic sie z tym nie zrobi. Co robic ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Magdalena Mroczek
79 poziom zaufania
Rezonans pozwoli okreslić przyczynę dolegliwości.
Czy oprócz "strzelania kolana" występują jakieś inne dolegliwości? Jeśli nie - sprawa nie jest poważna. Wiele osób ma "strzelające" stawy i nie przynosi to negatywnych efektów zdrowotnych. Każda ingerencja chirurgiczna pozostawia ślady w postaci blizn. Sugeruję spokojnie ale systematycznie rozćwiczać i aktywizować kolano.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki