Aspermia i brak plemników w ejakulacie a infekcja

Witam Mam pytanie 8 miesięcy temu mąż robił badanie nasienia (klasyczne) po 8 dniach abstynencji , pH 8,0 diagnoza Aspermię, oraz że w ejakulacie nie ma plemników- tyle informacji od lekarza to ze w posiewie wyszla infekcja.maz brał 2antybiotyk i po tym posiew wyszedł ujemny. lekrz dopeiro teraz pokazał nam wyniki bdań nasienia i kazał zrobic komputerowe .. dzis je zrobiliśmy (wynik w sobote) .mam takie pytanie czy brak plemników i Aspermia mogły być przyczyna infekcji

Najlepiej porozmawiać ze swoim lekarzem na temat wątpliwości.
Jeśli nie macie Państwo pełnego zaufania do lekarza, co wydaje się wynikać z konstrukcji postu, to należy zmienić lekarza na innego.
Powinna to być decyzja po rzetelnym zastanowieniu, bo znowu potrwa trochę czasu, zanim nowy lekarz "wgryzie się" w problemy Pacjenta.
Pozdrawiam. JW