Atak kolki nerkowej a osłabienie

Witam, z niedzieli na poniedziałek znalazłam sie na oddziale ratunkowym z powodu strasznego bólu w okolicy nerki lewej oraz niemożliwości oddania moczu.. Ból promieniował w kierunku pleców i jamy brzusznej. Wiem , że mam kamienie nerkowe, o czym poinformowałam lekarza. Po podaniu leków przeciwbólowych i rozkurczających ból był mniejszy. pojawiła się też krew w moczu. Stwierdzono atak kolki nerkowej. Po konsultacji z urologiem, usg i rtg stwierdzono, że urodziłam kamień zalegający w nerce. Po trzech dniach od tej sytuacji czuje sie słabo, pobolewa mnie nerka zwłaszcza kiedy biorę noge do góry. Nie wiem czy to normalne?Wizyta u urologa dopiero za 2 miesiące. Nie wiem co robić. Bardzo proszę o informację . Wspomnę, że ból był tak silny, że nie mogłam chodzić.

Atak kolki dość typowy.Proszę się jeszcze poobserwować,zrobic kontrolne badanie moczu i morfologii krwi.