Atak padaczki a picie napojów energetycznych

Witam, W połowie 2014 roku dostałem napadu padaczkowego po nieprzespanej nocy. To był jak na razie mój jedyny atak w życiu. Tamtej nocy piłem dużo napojów energetycznych i cukierków "Kopiko" Czy mogło to wywołać atak ? Napojów było ok. 10, a tych cukierków jeszcze więcej. Wiem, że było to nie odpowiedzialne, ale wtedy o tym nie myślałem. Moja waga to ok. 60 kg.

Taka dawka kofeiny może doprowadzić do przeciążenia organizmu, jest ona kikakrotnie wyższa od dopuszczanego poziomu. Radziłabym jednak skonsultować zagadnienie z neurologiem, gdyż nie można wykluczyć, że kofeina jedynie doprowadziła do wywołania objawów istniejącego wcześniej problemu medycznego.