Co powoduje ból w klatce piersiowej po wypiciu napojów energetycznych i kawy?

Witam. W ostatnią sobotę wypilem (bardzo) dużo napojów energetycznych i kawy. Po powrocie do domu około 02:00 w nocy zaczęły boleć mnie okolice klatki piersiowej - głównie z lewej strony i kawałek lewego ramienia. Zasnąć udało mi się dopiero nad ranem, ale do dzisiaj czuję ból. Nie jest on na tyle silny, żeby uniemożliwiać funkcjonowanie (chodzę do szkoły, śpię i "działam" poprawnie) i czasmi zanika, ale na ogół jest dosyć irytujący. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to mieć związek z przyjęcie za dużej ilości kofeiny, ale przyczyn bólu w klatce piersiowej jest wiele, m.in choroby serca, płuc, przewodu pokarmowego, czy kości i mięśni, dlatego sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam