Ataki bólu w okolicy odbytu od 9. lat
witam mam pytanie od 9 lat z przerwami .mam takie ataki nie czesto raz w roku raz na 5 miesiecy boli w nocy zazwyczaj o 2 az mosze lezec na podlodze wziasc tabletke i po 20 minutach przechodzi jakby cos pekało rwalo kolo kosci zaraz kolo odbutu co to moze byc porobilam badania tomograf wszystko okik krew ok trzustkowe watrobowe ok cro mam 0,15 hemoglobina 15 ,wszystko super a takie mam ataki dlugo siedze przed komputerem i dopisuje sobie choroby 4 lata myslalam ze mam chora trzustke i ok

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
jeśli wyniki prawidłowe to mogą to być objawy psychosomatyczne.
Pozdrawiam.