Ataki paniki a 200 uderzeń serca na minutę

witam czy ponad 200 uderzen serca na minute przy ataku paniki to normalne . robilam EKG i wszystko jest w pozadku .

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dobry wieczór,
Jedynie indywidualny kontakt ze specjalistą pozwoli na właściwe odpowiedzenie na Pani pytanie. Terapeuta zbierze wywiad i w oparciu o te informacje będzie mógł postawić wstępną diagnozę.
Pozdrawiam,
Katarzyna Batugowska