Ataki paniki oraz stany lękowe i depresyjne a przyjmowanie leku Deprim

Dobry wieczor! Okolo 8 tygodni temu zaczely sie u mnie ataki paniki, stany lekowe, depresyjne. Calkowity zanik apetytu i wymioty przez caly dzien do tego doszla biegunka. Zaczelam brac Deprim i przez okolo tydzien czulam sie duzo lepiej, ale pozniej znowu powrocily wszystkie w/w objawy. Lekarz przepisal mi Diazepam i bralam go przez okolo 4 tyg.- czulam sie swietnie, ale zaczelam sie od niego uzalezniac. . Teraz zmieniono mi lek na Sertraline i znow czuje sie fatalnie. Moge brac jeszcze Deprim?

Polecam jednak podjąć nie tylko farmakoterapię, ale także psychoterapię - dzięki temu przepracuje Pani swoje lęki, ataki paniki i stany depresyjne. Tylko takie przepracowanie daje efekty na przyszłość - leczenie farmakologiczne jest jedynie stępianiem objawów. Psychoterapia przynosi trwałe efekty, dzięki dojściu do źródeł lęku i depresyjnego stanu oraz szczegółowemu omówieniu ich i zmianie. Powodzenia.

leki to za malo.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza