Myśli o śmierci i ataki paniki

Cześć Nie wiem jak zacząć ale tak gdy bylam młodsza moi rodzice sie rozwiedli lecz mam z nimi (nawet do teraz) dobry kontakt lecz wtedy zaczelam myslec o smierci. Przez jakiś czas bardzo czesto o niej myslalam i wtedy mialam tak jakby ataki/napady paniki (nwm jak to opisac) byly one jednak bardzo krotkie maksymalnie 5 min. przez dluzszy okres czasu sie z nimi uporalam lecz teraz te "ataki" mam coraz czesciej nwm co mam z tym zrobic, czuje ze potrzebuje pomocy ale boje sie o nia poprosic.

Proszę nie bać się poprosić o pomoc ponieważ sięgnięcie po nią poprawi jakość Pani życia.Wykwalifikowany psychoterapeuta na pewno pomoże Pani uporać się z lękiem.Z tego co Pani pisze początek lęków na temat śmierci zbiega się w czasie z rozstanie się rodziców.Możliwe że była wtedy Pani samotna ze swoimi obawami i stąd pojawienie sie lęków.Myślę że przepracowanie Pani uczuć w związku z ich r ozstaniem może spowodować ustąpienie lęku.