Ataki paraliżującego bólu po wycięciu kawałka jelita cienkiego

4lata temu mój mąż uległ wypadkowi, w wyniku którego wycięto mu około20cm jelita cienkiego.Tramal i loperamid są na porządku dziennym.Jeździliśmy już do chirurgów, gastrologów, neurologów a nawet nie psychologów, jednak nigdzie nie znaleźliśmy pomocy. Nie chodzi nawet o biegunki, ale o ataki paraliżującego bólu. Jest to ból brzucha często wymagający wizyty w szpitalu. Robiliśmy rezonans brzucha- nie ma zrostów.Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Można próbować wykonać badanie TK jamy brzusznej z funkcją angio - być może jest zwężenie w naczyniu i bóle mają charakter niedokrwienny. Trzeba porozmawiać z dobrym radiologiem.