AzitroLEK a działania niepożądane

Witam , Jestem przeziebiona i lekarz przepisal mi antybiotyk 3dniowy azitroLEK 500 . Już kiedyś brałam te lek i było wszystko porządku. Otóż moje pytanie brzmi : JAK CZESTO WYSTEPUJĄ DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE? Dziś wybrałam ostatnią tabletkę i strasznie boli mnie żołądek , mam zaparcia , gorączkę 37-38 i dziś pojawilo mi się plamienie z drog rodnych . Otóż w trakcie miesiączki zachorowałam , ale trwa już 6 dni i wskazywało wszystko ze się konczy , a jednak teraz widze delikatne krople krwi. ( Na ulotce wszystkie moje objawy sa opisane w przypadkach niezbyt czestych) Nie wiem jak sobie pomoc ?

Dzień dobry, objawy są związane prawdopodobnie z zaburzeniem flory bakteryjnej jelit, proszę spożywać probiotyki lub jogurty. Jeżeli dolegliwości nie ustępują lub nasilają się, proszę udać się do lekarza rodzinnego.