BAC tarczycy 32-latki
BAC tarczycy pod kontroloą usg nakłucie 1-2 zmian tarczyca płat prawy badanie wykonano pod kontrolą usg w punkcie wskazanym przez endokrynologa -prawy-płat-obraz mikroskopowy odpowiada zmianie typu zmiana łagodna wole guzkowe z guzkiem rozrostowym czy takie zmiany trzeba operować proszę o odpowiedz jak najszybciej dziękuję(wole guzkowe w stanie eutyreozy)

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Zmiany łagodne można leczyć zachowawczo jak i operacyjne. Podaje Pan/Pani za mało danych klinicznych aby wybrać najlepsze w tym przypadku leczenie. Proszę pamiętać że ostatecznie decyzja o sposobie leczenia należy do pacjenta.