Badania angio-MR celem wykluczenia tętniaków

Witam. Miałam wykonane badanie angio - Mr, aby wykluczyć tętniaka mózgu. Wszystkie tetnice w wykonanym badaniu są prawidłowe. Nie uwidoczniono natomiast tetnic łączących tylnych. CZy mogę być spokojna, że nie mam tętniaka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Jeżeli coś nie było uwidocznione to nie można wykluczyć ze tam czegoś nie ma.