Badania cytomegalii przed ciążą

Witam Robilam badania przed ciaza i zanim udam sie do lekarza prosze o interpretacje wynikow. Dodam tez, ze mam juz jedno dziecko i przed pierwsza ciaza lekarz nie zalecil mi takich badan, nie robilam, nie orientowalam sie w tej sprawie, dziecko zdrowe. P/c przeciw hbs 3,51 iu/l nieobecne Cytomegalia p/c igg 463,2 u/ml obecne Cytomegalia p/C igm 0,2 index nieobecne Rozyczka p/c igg 315,9 iu/ml obecne Hcv p/c przeciw hcv 0,030 index nieobecne Toxoplazma gondi p/c igg <0,1 iu/ml nieobecne

Lek. Tomasz Budlewski

badania cytomegalii oznacza że wcześniej był kontakt z wirusem a obecenie nie ma świezęgo zakażenia. a co do rózżyczki to tak samo że konatkt w przeszłości był lub było szczepienie.