Badania LDH i Albuminy w ciąży

Witam.Mam 36 lat. Jestem w 38 tygodniu ciąży. Odebrałam właśnie wyniki krwi. LDH mam 450, a Albumina-25.Lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu. Czy te wyniki są niepokojące? Na pewno nie są w normie. Dziękuję i pozdrawiam. Marta

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu były wykonywane badania? Proponuje wcześniejszy kontakt z lekarzem prowadzącym ciąże.