Badania potwierdzające zaburzenia wzroku

Co to może znaczyć jeśli czasami widzę tak jakby żarówka się przepalała i źródło światła np. lampka mignęła choć w rzeczywistości nie miga. lub obraz mi się porusza np. podczas czytania drga tekst jeśli się nie skupie z całej siły albo patrząc w lustro i oddalając się od niego wszystko poza moją twarzą na której się skupiam rozmywa się jakby oblane na ułamek sekundy wodą. Mam również problem ze skupieniem i derealizacją. czy to kolejne symptomy nerwicy? okulista nic nie stwierdził.

Witam serdecznie
Jeśli rzeczywiście okulista nic nie stwierdził, to warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą lub psychoterapeutą i przepracować trudne dla Pana rzeczy ewentualnie lekarz psychiatra włączy odpowiednie leczenie farmakologiczne, żeby wyciszyć te objawy u Pana,
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psychoterapeuta

Sądzę, iż to wymaga wykonania badań elektrofizjologicznych narządu wzroku u nas w Szczecinie jest prężny ośrodek, który może to wykonać, proszę przybyć do mego gabinetu , to pokieruję tamże.

(myślę tutej o badaniu VEP, ERG, pełna ocena okulisty oraz EEG) Pozdrawiam serdecznie.

telefon do rejestracji mojej: 694661666