Badania poziomu cukru we krwi i hipoglikemia

Witam . Mam 35 lat od jakiegoś czasu miewam hipoglikemie i lekarz endokrynolog skierował mnie na badania krwi . Chciałabym prosić o interpretacje moich wyników . Z góry dziękuje . GLUKOZA 75G 0-120 : NA CZCZO 72 mg/dl PO 2 GODZINACH 54 mg/dl POTAS 4.8 mmol/l SÓD 146 ­ mmol/l TSH 5.22 ­ mIU/l PRL 296.5 uIU/ml KORTYZOL W SUR. 17.36 ug/dl INSULINA 3.12 uIU/ml

Witam , prawdopodobnie problemy z cukrem są wynikiem zaburzeń funkcji tarczycy. Powinna Pani wykonać badania: TSH (powtórka), fT3, fT4, anty-TPO-Ab, przeciwciała antytyreoglobulinowe, usg tarczycy. Z wynikami proszę się zgłosić do lekarza :)