Badania sprawdzające stan tarczycy

Jakie badanie powinno się zrobić gdy chce wiedzieć czy z moją tarczycą jest wszystko w porządku, bo podobno gdy mówię tylko widać to z lewej strony na szyji, a z prawej w ogóle i to może być coś nie w porządku, proszę o odpowiedź

Proszę wykonać usg tarczycy, które oceni wielkość i stan gruczołu,a także przesiewowo oznaczyć poziom TSH we krwi. Ew. dalsze badania po uzyskaniu wyników w/w badań.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz