Badania w kierunku amyloidozy

Mój dziadek zmarł na amyloidoze, bardzo się martwię o mojego Tatę, gdyz przeczytalam ze choroba jest dziedzczna.. Czy Tata moze jakos sorawdzic czy jest obciazany i dotknie go ta choroba w przyszlosci? Czy moze zrobic jakies badania poki nie bedzie jeszcze za pozno i se od tego uchronic? Ostatnimi czasy ma problemy skorne... lekarze mowia ze to po prostu luszczyca... Boje sie ze moga to byc zaczatki jakiejs innej choroby tym bardziejze luszczyca rowniez nalezy do chorob autoimmunologicznych..

Przy łuszczycy warto przemyśleć temat pasożytów, metali ciężkich i niektórych bakterii.
Niezależnie od przyczyny wit rozpuszczalne w tłuszczach mogą być zabezpieczeniem tzn tokotrienol k2 i D3.