Badania w kierunku grzybicy ogólnej organizmu

Moje dzieci od skarzyly się na bol brzucha i mdłości,brak apetytu,przelewanie sie w brzuchu.Miały też nawracajace infekcje narządów płciowych,ja też.Zrobilam im badanie kalu w kierunku grzybow i zaczelam stosowac diete bezcukrowa.W badaniu u syna wyszly candida srednio liczne u córki mało liczne.Po stosowaniu diety trochę im przeszło, ale nadal mają wysypany język i często plesniawki w buzi A także bóle mięśni i często chorują.Czy są jakieś badania stwierdzające czy moga miec grzybice ogólna?

Renata GrzechociĹska

Sugeruję dołączyć do diety osłonki atosowane orzy antybiotykoterapii. Wartos również udać się do pediatry w celu włączenia ewentualnego leczenia systemowego.