Badanie hormonów tarczycy po usunięciu tarczycy

Witam, jestem miesiąc po operacji całkowitego usunięcia tarczycy z powodu guzka. Zgodnie z zaleceniami biorę Euthyrox 100. W dniu dzisiejszym odebrałam wynik tsh (tylko takie badanie zostało zlecone) i wyniósł on 71,28 (0,35 - 4,94). Laboratorium dwa razy powtórzyło badanie. Wynik nie jest błędny. Jak w tej sytuacji postąpić do momentu konsultacji z moim endokrynologiem? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wizyta u endokrynologa jest oddalona w czasie proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.