Badanie nasienia po roku starań o dziecko

Badanie nasienia, po roku starań o dziecko Objetosc 2 ml Barwa: szarobiała Stopień zmętnienia prawidłowy Woń swoista pH 8,0 Liczba plemników : 46,30 mln. w ml ( 60-120) w tym plemników żywych 19,70 mln. w ml plemników martwych 26,60 mln w ml Co o tym wyniku mysleć mamy?

Lek. Tomasz Budlewski

a co z ruchliwością plemników? konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. powyżej jest zaznaczona jedynie zbyt niska ilość żywych plemników. proponuję udać się do lekarza urologa.