Badanie neurologiczne u 9-latki

Witam.Moja 9 letnia córka poszła jako 6 latek do szkoły.Do 3 klasy nie było problemów z nauką.Obecnie jest w 4 klasie i totalna masakra.Oceny na poziomie 2,3.Opinia psychologa mówi o wysokim zagrożeniu dyslektycznym.Oprócz tego wskazane badanie u neurologa.Proszę powiedzieć na czym polega takie badanie i co jest badane bo na samą myśl już denerwuję się.Z góry dziękuję.Beata Łuniewska

Prosze koniecznie porozmawiac z Psychologiem i Pediatrą , może też z Neurologiem
Jakie wyniki badań ogólnych, anemia, tarczyca?? Może EEG??
Jaki nastrój dziecka? Jak apetyt, sen? Czy dobra dieta? Czy miła szko9ła i czy nie za dużo zajęć dodatkowych??
Może jakieś Stresy w szkole i w domu??? Warto wszystko rozważyć ;
Ważny czas na zabawę, spacer, rodzinę, relaks i bezpieczeństwo. .
Najważniejsze okazanie dziecku wsparcia, miłości i zrozumienia .
Rozmowy, serdeczność w domu, w Rodzinie, często grają najwiekszą rolę
SPOKÓJ , porozumienie, miedzy Rodzicami i Bliskimi!
Dziecko jest najlepszym barometrem ....