Badanie poziomu cholesterolu a dieta i aktywność fizyczna

Mam 51 lat,cholesterol ponad normę od kilku lattrójglicerydy ok,HDL 103 LDL 175mg/dl,wzdęcia,10 kg nadwagi, otyłość brzuszna (86cm w talii, 164 wzrost, 63 kg),ćwiczę 4x 60 minut fitnessu ale nie spadła ani 1 kg waga ani cm w obwodzie, a zawsze chudłam gdy ćwiczyłam, jem 5 posiłków, niewiele mięsa i wędlin, głównie sery i jogurt naturalny, pieczywo ziarniste, owoce,trochę warzyw. TSH, FT3 i 4 ok,badania w kierunku cukrzycy ok, krzywa cukrzycowa górna granica normy, biorę qlairę od 2 lat,

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę skorzystać z pomocy dietetyka, na pewno tak ułozy dietę aby Pani traciła na wadze,
Pozdrawiam