Badanie składu suplementu diety sprowadzonego z Indii

witam gdzie mózna sprawdzić zawartosc tabletki zamówiłem suplement z indii o nazwiee siledin w necie ma pozytywne opinie ale chciałbym dpłatnie wysłać do jakiegos laboratorium zeby sprawdzili czy nie ma jakis szkodliwych substancji ,Dziękuje

Witam. Tego typu badania wykonują odpłatnie między innymi niektóre stacje sanitarno-epidemiologiczne. Sugeruję kontakt telefoniczny z placówką w Pani mieście.