Badanie THS w 17. tygodniu ciąży
witam. Jestem w 17tc.21marca robiłam badanie na tsh wyszło 1,06(norma 0,27-4,2). wczoraj powtórzyłam badanie i tsh wyszło 2,29(norma 0,27-4,2), ft4 0,995 (norma0,93-1,7), ft3 2,71(norma 2-4,4). Zażywam również witaminy i tam jest zawarty jod. Czy te wyniki są ok czy nalezy sie martwic. dziekuje i pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Suplementy diety w menopauzie
Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jak sobie radzić w tym czasie? Na pewno warto zmienić tryb życia, a przede wszystkim dietę. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o suplementach diety w menopauzie.
Witam. Wyniki badań są prawidłowe. Proszę pozostać jednak pod stałą opieką ginekologa. Suplementacja jodu w czasie ciąży jest jak najbardziej wskazana.