Badanie USG jamy brzusznej u 32-latki

Badanie USG jamy brzusznej: w nadbrzuszu przy tylnym brzegu lewego płata wątroby, w bezpośrednim sąsiedztwie wpustu obły, dobrze ograniczony guzek 28x19 mm. Nie można jednoznacznie stwierdzić miejsca z którego zmiana wychodzi(wątroba, zaotrzewnowa, wpust) ani jej charakteru. Poza tym wątroba, układ żółciowy, nerki, trzustka, śledziona prawidłowe. Węzły chłonne zaotrzewnowe niepowiększone. Macica, przydatki, pęcherz moczowy w normie. Co oznacza ???

Witam. Obły, dobrze odgraniczony guzek nie budzi podejrzenia zmiany złośliwej. Konieczna jest jedna przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki - myślę że w tej sytuacji należy rozważyć wskazania do wykonani tomografii jamy brzusznej.