Dobrze ograniczony guzek 28x19 mm w nadbrzuszu

witam Badanie USG jamy brzusznej: w nadbrzuszu przy tylnym brzegu lewego płata wątroby, w bezpośrednim sąsiedztwie wpustu obły, dobrze ograniczony guzek 28x19 mm. Nie można jednoznacznie stwierdzić miejsca z którego zmiana wychodzi(wątroba, zaotrzewnowa, wpust) ani jej charakteru. Poza tym wątroba, układ żółciowy, nerki, trzustka, śledziona prawidłowe. Węzły chłonne zaotrzewnowe niepowiększone. Macica, przydatki, pęcherz moczowy w normie. Co oznacza ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykryta w USG zmiana wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.