Bak okresu w 60 dniu cyklu
Witam. Dziś mam 60 dzień cyklu. już po raz 3 z rzędu tak długo spóźnia mi się okres. robiłam badania hormonalne wszystko jest w nich w porządku, usg macicy też nic nie wykazało. dodam że na pewno nie jestem w ciąży. Jaki może być powód tak długiej przerwy w okresie ? czy mam zgłosić się do lekarza czy czekać aż okres przyjdzie ? Pozdrawiam Natalia

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witam,
zdecydowanie powinna się Pani zgłosić do ginekologa po tabletki wywołujące miesiączkę lub po prostu zacząć stosować antykoncepcję celem uregulowania cykli.
Czy oznaczała Pani TSH i PRL?
pozdrawiam