Bardzo niska waga po urodzeniu dziecka

Witam mam problem nie wiem co juz mam myslec i jak mam juz myślec. a więc tak przed ciąża ważyłam 49,5kg a teraz warze koło 30kg urodziłam jedno dziecko dlaczego jestem tak szczupła.... w rodzinie boją się że jestem powaznie chora czy to jest możliwe?

Witam serdecznie,

Rzeczywiście waga jest bardzo niska. Jeżeli nie cierpi Pani na zaburzenia odżywiania np anoreksję to należy zrobić kompleksowe badania i szukać przyczyny spadku wagi. W badaniach uwzględni Pani z pewnością cukier oraz TSH.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Witam. Pani masa ciała jest bardzo niska. Proponuję zrobić badania w celu znalezienia przyczyny tak niskiej masy ciała. Najlepiej wybrać się do lekarza rodzinnego, który zleci Pani odpowiednie badania. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska