Bardzo silny i piekący ból nóg nasilający się w nocy

Odczuwamy bardzo silny i piekący bol nóg nasilił się teraz w nocy.Nie pomagają żadne leki.Jestem odsyłają od lekarza do lekarza i nie wiedza co mi jest.m.Miałam krwiokomore i rehabilitację.wyniki mówią ze są dobre jedynie miałam podwyższony wynik w kierunku dny moczanowej.a teraz lekarz proponuje zrobienia badan w kierunku stwardnienia rozsianego.Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i wykonać zlecone badania. Na podstawie uzyskanych wyników możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego postępowania.