Bardzo wysokie libido u dziewczyny

Mam problem w związku (3 lata razem). Mam bardzo wysokie libido i podnieca mnie bycie oglądanym nago (basen, siłownia, kamerki). Mój chłopak nie ma takich potrzeb; wręcz przeciwnie - już dawno nie uprawialiśmy seksu... Kochamy się, ale od jakiegoś czasu... nie iskrzy. Rozmawialiśmy o tym - bez skutku. On tłumaczy to brakiem ochoty, stresem i kompleksami, które wg mnie są bardzo na wyrost. Kocham go i próbowałem wiele razy zapewniać, że podoba mi się taki, jakim jest. Bez skutku. Proszę o pomoc.

Witam. Niczego skutecznego przez Interent Państwu nie doradzę. Seks w związku to ważna sprawa - dlatego warto tak układać życie erotyczne, aby obie strony mogły odczuwać satysfakcję. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii pary - rozmowy o życiu intymnym z terapeutami mogą być - szczególnie na początku - bardzo trudne i krępujące, ale taka terapia czasem naprawdę pomaga. Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza