Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak ochoty na współżycie u partnera

Witam, od jakiegoś czasu mój chłopak nie chce współżyć, mówi, że jest zmęczony, albo śpiący. Ma problemy w domu i w szkole, czy to może być przyczyną braku chęci? Ostatnio naciskałam na to, nie wiem czy słusznie, bo martwi mnie to, że zrobił to tylko dla mnie, i do tego udawał orgazm, ponieważ po współżyciu jego członek był suchy. Pytałam czy jest zadowolony, to zapewniał, że tak, ale wydaje mi się, że nie. Nie wiem, co mam zrobić. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Problem depresji w medycynie paliatywnej

Dzień dobry!

Sporadyczny brak ochoty na seks zdarza się każdemu zdrowemu człowiekowi. Nie wspomina Pani, jak długo trwa "od jakiegoś czasu", ale jest bardzo prawdopodobne, że przyczyną jest właśnie stres, smutek, przemęczenie, bieżące problemy.

Zachęcam do wzajemnej wyrozumiałości i wsparcia. Jeśli dotychczas Państwa życie seksualne było udane i nie ma innych przyczyn rezygnacji partnera z seksu - jest bardzo możliwe, że z czasem i rozwiązaniem bieżących spraw, libido powróci do naturalnego dla partnera poziomu.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy