Wzwód w wyniku zachowania, które nie podobało się

Ostatnio gdy żona udawała, iż ma powiększone usta(chciala zobaczyc czy to mi się podoba)nagle penis zaczął mi stać mimo,że to wogóle mi sie nie podobało.Byłem bardzo spięty,nie rozkoszowałem się tym,ponad to mam uraz na punkcie pornografii,co wytrąca mnie z równowagi powodując stres,panikę i notoryczne natrętne myśli na tle seksualnym, iż jestem bawidamkiem,że moge zdradzić żonę-to chyba skutek skrzywdzenia jej w przeszłości takimi filmami. Proszę o radę co zrobić i dlaczego doszło do wzwodu.

Dzień dobry.

Pańskie obsesyjne myślenie na temat seksu, pornografii oraz oskarżanie się o niewłaściwą reakcję na "zaloty" żony, wskazują na zasadność konsultacji seksuologicznej. Takie "grzeszne" traktowanie, skądinąd naturalnej sfery człowieka, jaką jest seks, może negatywnie wpływać na jakość relacji z żoną.

Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza