Basen a skolioza

witam mam 23 lata i mam skoliozę czy basen pomoże mi na moją skoliozę i np wyprostuje mi kręgosłup i w przyszłości nie będę miał problemów czyli z wiekiem

Witam serdecznie. Nie mogę obiektywnie powiedzieć i zapewnić o skuteczności pływania jako lekarstwa na wspomniną dolegliwość, nie mniej jednak z całą pewnością taki rodzaj aktywności fizycznej pomaga wzmocnić mięśnie kręgosłupa a to w rezultacie zmniejsza rozmiar choroby.