Bezbolesny krwiomocz z zakrzepami
Witam. Około 1,5 roku temu po nurkowaniu pojawił się u mnie bezbolesny krwiomocz z zakrzepami, po miesiącu ustało. Powtórzyło się to już trzy razy. Krew pojawia się gdy zaczynam pobudzać się seksualnie, w spermie i w moczu, po czym ustaje aż do kolejnego pobudzenia, co jakiś czas skrzepy mnie zatykają. Robiłem juz praktycznie wszystkie badania urologiczne, Tomografię, urografię, cytologie moczu,Cystoskopię, USG setki razy, badania prostaty,krwi, nic nie wyszło. Mam 32 lata proszę o radę.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania lekarskiego i zapoznania się z wynikami wykonanych badań ciężko jest coś więcej powiedzieć.