Problem z porannym krwiomoczem u mężczyzny
Witam od 2 mięsięcy mam krwiomocz, przeważnie poranny. Po stosunku bądź próbie oddania nasienia do posiewu dostaje krwotoku który trwa około 2 dni, zamiast spermy krew, po czym stopniowo ustaje. Miałem robione 2x usg, cytologie moczu, cystoskopie, urografię oraz morfologię, wszystkie badania są poprawne. byłem juz u 5 urologów i zaden nie jest w stanie mnie zdiagnozować, nie wiem pod jakim kątem mogę się jeszcze zbadać, bardzo proszę o poradę. Krwiomocz zaczął się po nurkowaniu do 20 m.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuję ze wszystkimi wynikami badań dodatkowych udać się do nefrologa. Bez badania i łącznej analizie badań dodatkowych nic więcej powiedzieć nie można.