Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z porannym krwiomoczem u mężczyzny

Witam od 2 mięsięcy mam krwiomocz, przeważnie poranny. Po stosunku bądź próbie oddania nasienia do posiewu dostaje krwotoku który trwa około 2 dni, zamiast spermy krew, po czym stopniowo ustaje. Miałem robione 2x usg, cytologie moczu, cystoskopie, urografię oraz morfologię, wszystkie badania są poprawne. byłem juz u 5 urologów i zaden nie jest w stanie mnie zdiagnozować, nie wiem pod jakim kątem mogę się jeszcze zbadać, bardzo proszę o poradę. Krwiomocz zaczął się po nurkowaniu do 20 m.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

proponuję ze wszystkimi wynikami badań dodatkowych udać się do nefrologa. Bez badania i łącznej analizie badań dodatkowych nic więcej powiedzieć nie można.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy