Krew z zakrzepami w porannym moczu
Witam.Mam taki problem, z porannym moczem pojawia się u mnie krew z zakrzepami, np wstanę o 6 rano wysikam si ę normalnie, o 7 sikam juz krwią, po stosunku seksualnym pojawia się mniej wiecej 3 dniowy krwotok, zatykają mnie skrzepy. problem pojawił się po nurkowaniu do 20 m z aparatem tlenowym. Miałem wykonana Cystoskopię, Cytologię moczu, Urografię, Badanie per rectum, i niezliczone badania usg, krwi i moczu które nic nie pokazują, mam 31 lat i nikt nie wiem co mi jest.... na co się leczyć.

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, który zajmuje się kompleksowym leczeniem nurków.